herdil12
facebookgoogletwitter
  • HAKKIMIZDA

Herdil, müşterilerinin haklarını güvence altına alarak hizmet sunmayı "KALİTE ve HİZMET POLİTİKASI" olarak kabul etmiştir. Bütün projelerinde müşterilerinin değişen ve çeşitlilik gösteren ihtiyaçları göz önünde tutularak sürekli beraberliği amaç edinmiş olup bu doğrultuda proje bazlı çalışmayı, projelere uygun koşullara göre hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Herdil olarak hedefimiz, müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki istek ve beklentilerine en uygun tercüme ve danışmanlık hizmetlerini, kusursuz ve en uygun maliyetle sunmaktır. Tercüme sektöründe sürekli hizmet seviyesini yükselterek müşteri tatminini arttıran bir şirket olmak başlıca hedefimizdir.
Herdil çeviri sektöründe profesyonel bir ruh ve amatör bir heyecanla faaliyet göstermektedir. En önemli ilkesi kalite olan ve en yüksek düzeyde kaliteyi yakalayabilmenin ise doğru, hızlı, güvenilir, bilinçli bir çalışma ve ekonomik sorumluluk gerektirdiğinin bilinci içindedir.
Bu anlayıştan hareketle, tam donanımlı bilgisayarları, en son teknoloji araçları, çağdaş program ve yazılım desteği ile yaptığı çalışmaların teknik temelini de güçlü kılan bir büroya sahip olmanın yanı sıra tek sayfalık çevirilerden, büyük projelerinize kadar aynı ciddiyet ve düzenli çalışma prensibini 35 yıldır kaliteden ödün vermeksizin devam ettirmenin gururunu yaşamaktadır…
35 yıllık deneyimlerimizi sizlerle de paylaşmak ve tercümelerinizi kalitemizde buluşturmak dileğiyle…

  • İLKELERİMİZ
  • Herdil müşterilerine profesyonel hizmet sunmayı her türlü kar beklentisinin üzerinde tutmayı kendisine ilke edinmiş olup, bu amaç doğrultusunda profesyonel bir anlayışla çalışarak, sürekli iletişim ve işbirliğinin çok önemli olduğunun bilinciyle müşteri sürekliliğini sağlamayı ve sizlere her konuda yardımcı olmayı hedeflemektedir. Sizin için dünyanın her yeriyle aranızda bir bağ olmayı kendimize ilke edindik. Amacımız siz müşterilerimizle kalite ve güvene dayalı bir ilişki kurmaktır. Sizlerin memnuniyeti bizim için en büyük referans olacaktır.
  • Herdil şeffaf yönetimi ile hem çalışanlarının hem de müşterilerinin güvenini kazanma konusunda iddialıdır.  
  • Çeviri hataya son derece açıktır. Bu nedenle, sorumluluk bilincinin Herdil’i başarıya götüren en önemli etmen olduğunun bilincindeyiz.
  • Çeviri kadar ayrıntı taşıyan ve her bir ayrıntısının bir işin tamamı üzerinde belirleyiciliği olan pek az meslek vardır.
  • Hangi aşamada olursa olsun, bir projede görev alanlar, o proje tamamlanana kadar kendi sorumluluklarının devam ettiğini ve kendilerinin hala bir takım katkıda bulunabileceklerini bilirler.
  • Her müşterimizin tamamlanan her bir işi, bir yandan görevimizi yerine getirmenin huzurunu bize yaşatırken, diğer yandan bir de sorumluluk verir. Müşterimizin, bir sonraki siparişinde kullanacağımız dil ve terminoloji uyumlu olmalıdır. Bu nedenle düzenli arşivler tutar, bunları her fırsatta geliştiririz.
  • Çeviri, en çok zaman isteyen mesleklerden biridir. Her çeviri projesi için özel bir tamamlanma süresi bildirilir ve bildirilen sürede müşterimize teslimatı gerçekleştiririz.
  • En son ve belki de en önemli prensibimiz sırdaşlığımızdır. Tüm müşterilerimizin belgeleri ve bu belgelerde yer alan bilgiler bizler için en kıymetli sırları oluşturmaktadır. Bu nedenledir ki, Herdil Tercüme gerek yurt içi ve gerek yurt dışında bulunan birçok şirketin övgü ve güvenini kazanmıştır. Bizlere yapacağınız her türlü eleştiri, şikâyet veya yorumlarla hizmetlerimizi mükemmelleştireceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 
emid_tasarım